REFERENCE

S touto nejmilejší a nejusměvavější fotografkou jsme byli nadmíru spokojení. Výborný profesionální přístup, kreativní, cenově dostupné služby, foto ve velmi vysoké kvalitě a hlavně lidský přístup. Při další příležitosti se na Janču určitě zase obrátíme.

Domča & Marek

Můj svatební den s Janičkou fotografkou byl super, uměla pracovat s prostředím i časem (sluneční svit). Byla to zábava, žádný stres, nic nebylo nemožné. Prostě dokonalý svatební den.

Peťa & Honza

S Fotografkou Janou jsme byli moc spokojení, fotky jsou krásné i s takovými lidi jako jsme mi, co se neumí fotit Zachytila spoustu krásných momentek. Fotky jsme měli během několika málo dnů. Kromě fotografování je Jana i sympatická a dojela za námi přes půl republiky a cena za fotky byla i přesto skvělá. Moc děkujeme za krásné zachycení našeho dne.

Zuzka & David

Janča – naše záchrana. Týden před svatbou nám zrušil fotograf focení. Nastala panika – kde proboha seženu fotografa, týden před svatbou?! Rozhodili jsme sítě po rodině, až se k nám dostal kontakt na Janču. Byla velice ochotná, milá a domluva byla rychlá a na jedničku. Díky bohu mám fotografa! Při focení byla sranda, řeč nestála – bylo to skvělé. Co nás velice překvapilo, jak rychle nám fotky poslala hotové. Fotografie ze svatby jsou nádherné a já jí tímto – ještě jednou – mockrát děkuji za záchranu zadku! Vřele doporučujeme!

Míša & David

S Jančou jsem měla ne jedno foceni. Zachytila náš největší den a to svatbu, zachytila krasné momenty, ale taky nám radila, co dělat na těch jen nás dvou a za to jsem ji vděčná. Dále jsme ji poprosila o nafocení Vánočního dárku pro mého manžela, který měl mimořádný úspěch a i já se vnímala na fotkách jako žena. Za to velké díky a moc doporučuji, ochota a trpělivost se nedá vyčíslit.

Anička & Tomáš

Janča nám fotila celý svatební den. Dokázala navodit příjemnou atmosféru a odbourat nervozitu. Za chvíli se mi zdálo jako kdyby jsme se znali už dlouho. Pěkné nápadité záběry a i rychlé zaslání zpracovaných snímků. Doporučujeme!

Kristýna & Michal

Multitasking – to byla Jančina práce na naší svatbě, protože byla nejenom fotografkou, ale zároveň svědkyní nevěsty. A uspěla na jedničku. Vše měla časově naplánované, aby byla schopna tyto dvě pozice zvládnout. Dokonce se obětovala a půjčila foťák jiné osobě, aby byla zachycena, že skutečně za nevěstou u oltáře stála – výsledkem je vtipná momentka na svatebním videu. Fotografie, nejen svatební, ale i ty z fotokoutku jsme obdrželi velmi rychle a ve velice kvalitní podobě. Vřele doporučujeme všem!

Vlaďka & Petr